Porovnať nehnuteľnosti

Porovnať

No properties found to compare.

Image Alt

Služby

Odborné nacenenie nehnuteľnosti

Správne nacenenie a nastavenie stratégie predaja nehnuteľnosti je v dnešnej dobe kľúč k úspešnému predaju. Všetky nehnuteľnosti, ktoré naberieme do ponuky aj predáme a nielen predávame.

Oslovenie databázy klientov

Denne sa na nás obracia množstvo klientov. Tvoríme si preto vlastnú databázu dopytujúcich. Takto vieme nehnuteľnosť predať efektívne v krátkom čase.

Homestaging

Dizajnová a estetická príprava a úprava nehnuteľnosti. Homestaging ako efektívny nástroj k prezentácii pri predaji nehnuteľností.

Marketing

Nehnuteľnosť kvalitne spropagujeme pomocou: profesionálnej fotografie vytvoríme 3D virtuálne prehliadky, video prezentácie a využívame aj dron. Inzerujeme na všetkých relevantných realitných portáloch. Prepájame ponuky aj so sociálnymi médiami ako instagram, facebook, linkedin a youtube.

Obhliadky

Obhliadky nehnuteľnosti zabezpečíme po konzultácii s majiteľom. Nazbierame dostatočný počet obhliadajúcich nehnuteľnosti. Pracujeme efektívne tak, aby sme Vám čo najemnej zasahovali do Vášho súkromia v prípade ak v nehnuteľnosti bvývate.

Príprava zmluvnej dokumentácie

Celý priebeh transakcie musí byť bezpečný. Spolupracujeme preto s advokátskou kanceláriou, za pomoci ktorej vypracujeme kúpnu zmluvu a návrh na vklad. Využívame elektronické služby prostredníctvom notára na komunikáciu s katastrom nehnuteľností.

Úspešný predaj

Po úspešnom ukončení transakcie, vypracujeme odovzdávací a preberací protokol. Pomôžeme Vám s kompletným odovzdaním nehnuteľnosti vrátane odhlásenia od jednotlivých odávateľov.

You don't have permission to register