Porovnať nehnuteľnosti

Porovnať

No properties found to compare.

Na predaj slnečný 2 izbový byt s balkónom a parkovaním

57
Predaj
Rozloženie: Počet izieb: 2
143.000
Popis

Realitná kancelária Wilusa Vám ponúka exkluzívne na predaj 2 izbový byt v stave štandard s balkónom v Senci na Železničnej ulici s vlastným parkovaním a v tesnej blízkosti Seneckých jazier JUH.

Byt sa nachádza na 1 poschodí bytového domu, ku ktorému prislúcha balkón v rozlohe 4,5 m2. Jedinečnosťou tohto projektu je, že v rámci každého poschodia sa nachádza len jeden byt, tzn. že na chodbe nemáte žiadneho suseda.

Orientácia bytu je južná, v tomto prípade kuchyňa s obývacou izbou je krásne svetlá a slnečná, čo dodáva bytu príjemnú atmosféru.

Obytná plocha bytu je 52,44m2. Byt teda dispozične pozostáva zo vstupnej chodby, kuchyne spojenou s obývacou izbou, spálne so vstavanou skriňou, kúpeľne so sprchovým kútom a wc a terasou.

Vykurovanie je riešené elektrickým podlahovým vykurovaním s vypínačmi a s termostatmi v každej miestnosti, elektrický vrátnik je samozrejmosťou a rovnako tak má byt predprípravu na klimatizačnú jednotku.

VÝHODY: – super lokalita, tesná blízkosť slnečných jazier, resp. rekreácie a občianska vybavenosť – parkovanie – orientácia bytu – žiadny susedia na chodbe

BONUS Konzultácia s profesionálnym finančným špecialistom, navrhnutie najvhodnejšieho spôsobu financovania a kompletné vybavenie hypotekárneho úveru.

CENA 143 000 €

© Text a fotografie sú autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie Wilusa.

 

Špecifikácia
Property bedroom icon Počet izieb: 2
Property bathroom icon Počet kúpeľní: 1
Property floor icon Podlažie: 3
Property total floors icon Počet podlaží: 3
Property accommodation icon Zariadenie: štandard
Virtuálna prehliadka
Lokalita
Adresa: Železničná 841/16, 903 01 Senec, Slovensko
Krajina: SK
You don't have permission to register
Request a showing